سیاست حفظ حریم خصوصی

کاربران عزیز در صورت عضویت در سایت sanabuy.ir موافقت خود را با سیاست حفظ حریم شخصی که در زیر آمده است اعلام می نمایند:

Sanabuy.ir متعهد به حفظ حریم شخصی و رازداری اطلاعات شخصی تمام کاربران است. ثنابای به هیچ وجه اطلاعات شخصی کاربران خود را با دیگران به اشتراک نخواهد گذاشت. مگر آن که به درخواست مرجع قضایی و با استناد به قانون باشد. اطلاعاتی که ما از کاربران خود دریافت می کنیم تنها در جهت پیگیری سفارشات، بهینه سازی سایت و اطلاع رسانی خواهد بود.

اطلاعاتی چون نام و نام خانوادگی، ایمیل، تلفن، کدملی، شناسه ملی برای شرکت ها و آدرس پستی تنها در اختیار ثنابای خواهند بود. لازم است کاربران دقت داشته باشند که مسئولیت حفظ نام کاربری و رمز عبور حساب کاربری برعهده کاربران است و ثنابای هیچ گونه مسئولیتی در این زمینه ندارد.

چنانچه کاربران مایل به دریافت بسته اطلاع رسانی نباشند، می توانند عضویت خود در خبرنامه را لغو نمایند، در غیراین صورت موافقت خود را اعلام کرده و حق اعتراض را از خود سلب می نمایند. همچنین کاربران تعهد می نمایند که صحت اطلاعات وارد شده در سایت را تایید می کنند و در غیر این صورت ثنابای حق دارد تا تکمیل اطلاعات، عضویت کاربر را به حالت تعلیق درآورد.

ثنابای همچون بسیاری از وبسایت ها از کوکی ها وip استفاده می کند و برخی از اطلاعات را به جهت استفاده راحت ترکاربر از سایت جمع آوری می کند. کاربران می توانند از طریق مرورگر خود اجازه استفاده از کوکی ها را ندهند. البته توصیه ما این است که این کار را انجام ندهید چون در صورت مسدود کردن کوکی ها امکان خرید ازسایت غیرممکن خواهد بود. ثنابای تاکید می کند که رازدار حریم خصوصی کاربران خود است وهرگونه اطلاعاتی را در اختیار شرکت های همکار خود قرار نخواهد داد. سایت sanabuy.ir جهت حفاظت از اطلاعات کاربران خود از اقدامات امنیتی چون پروتکل امنیتی SSL استفاده می کند.

شما می توانید بعضی از اطلاعات شخصی را ارائه ندهید هرچند اطلاعات لازم برای خرید را می بایست به درستی وارد کنید. همچنین شما می توانید اطلاعات خود را ویرایش و بروزرسانی کنید. معمولاً ما یک نسخه از نسخه قبلی را برای سوابق نگه می داریم.

حق نشر و استفاده از لوگو و تصاویروب سایت برای sanabuy.ir محفوظ است و کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت صنایع چسب استحکام می باشد.

هریک از داده های شما می تواند برای یکی از موارد زیر استفاده شود:

  • استفاده بهتر و راحت تر از وب سایت ثنابای

 

  • ما به کمک شما جهت آشنایی با علاقه مندی ها و به اشتراک گذاشتن مطالب برای بهبود سایت نیازمندیم.

 

  • اطلاعات شما به ما کمک می کند که در صورت نیاز به طور موثر و ایده آل به درخواست شما پاسخ دهیم.

 

  • ممکن است اطلاعات شما در جهت استفاده اداری (اطلاع رسانی و تبلیغات) استفاده شود.

 

تنها راه ثبت نام درsanabuy.ir از طریق ثبت نام مستقیم در سایت است و ما هیچ گونه ثبت نام غیرمستقیم را انجام نمی دهیم. ثبت نام در sanabuy.ir کاملاً رایگان است و هیچ گونه حق عضویتی دریافت نخواهد شد.

به یاد داشته باشید هنگامی که از سایت ثنابای بازدید می کنید به صورت پیش فرض شرایط حریم شخصی سایت ثنابای را پذیرفته اید.

درصورت هرگونه سوال و یا شکایت نسبت به سیاست حفظ حریم شخصی می توانید پیام خود را از طریق راه های ارتباطی برای ما ارسال نمائید. هرتغییری در سیاست حفظ حریم شخصی برای ثنابای در هر زمانی محفوظ است واز طریق همین صفحه به اطلاع کاربران خواهد رسید.

ثنابای حق ویرایش و یا حذف نظر ارسالی کاربران که مطابق با قوانین وب سایت نباشد را برای خود محفوظ می دارد.

تاریخ بروزرسانی: 19/09/1397